Puhastushaldja mööblipuhastusteenus
aitab luua värskust teie

 koju!
____


Meie nišš mööblipuhastuse valdkonnas on pakkuda tekstiilmööbli keemiavaba uuenduskuuri teie kodus!
Meie sihtrühm on keskkonnateadlik ja nõudlik eraklient, kellele ei ole võõrad luksus ja mugavus, värskus ja hubasus, kõrged väärtused ja kvaliteetaeg koos perega puhtas kodus!
Meie kontseptsioon näeb ette võimalikult mugavat puhastusprotsessi minimaalse müra, aja- ja rahakuluga.


Kui lemmikrõivaid peseme vähemalt korra nädalas, siis lemmikmööbliese vajab samuti tähelepanu, et praegusel aasta koduseimal ajal oleks mõnus, pehme ja värske sellel pere ringis pikki pimedaid õhtuid mööda saata. Saan julgesti lubada, et mööbel ei vaja nii sagedast pesu kui näiteks lemmikteksapüksid. Enamasti on mööblitootja valinud materjali, mis tõrjub väga hästi mustust, on pehme ja mugav, aga ka vastupidav pesule (ei tõmba kokku ega veni välja).

Soovitan tellida pehme mööbli süvapuhastuse üks-kaks korda aastas olenevalt kasutustihedusest!

Regulaarne pehme mööbli märgpesu pikendab teie diivanite ja tugitoolide eluiga märkimisväärselt!
 

Meie kliendid on siiani olnud tulemusest meeldivalt üllatunud ja selline positiivne tagasiside innustab oma tööd aina paremini tegema. Olen väga harva kohanud plekke, mida eemaldada pole võimalik. Samas peseb meie masin koos õrna loodusliku puhastusvahendiga välja ka mööblisse elama pugenud tolmulestad ja nende allergiat tekitavad väljaheited. Samuti lemmikloomade tegevuse tagajärjel tekkinud ebameeldivad lõhnad jm mustuse.

Oma töös kasutame spetsiaalset õrnsurvepesu ja samal ajal mustust välja imevat masinat, mis elustab tekstiili värvi, eemaldab plekid ja taastab mõnusa värske lõhna.

Kasutame spetsiaalseid loodus- ja kehasõbralikke lõhnavabasid kvaliteetseid puhastusvahendeid, mis sobivad igale tekstiilitüübile ja eemaldavad samal ajal väga tõhusalt mustust, jättes mööblipinna pehmeks ja värskelt lõhnavaks.

NB! Erinevalt enamikust sama teenuse pakkujatest loputame meie puhastusvahendi jäägid koos viimsegi mustusega kangakiududest ja pealmisest polstrikihist välja. Tundes tekstiilmööbli üldtuntud "keemilise puhastuse" standardseid meetodeid, saan väita, et loputamise etapp jäetakse üldjuhul vahele. Keemiaseguse veega pesule järgneb tavaliselt kuivatus ja hiljem soovitus pind tolmuimejaga üle töödelda. See aga kindlustab, et mööbliese sisaldab peale pesu ka keemiajääke.








TEHTUD TÖÖD.


HINNAINFO:
Meie teenus maksab 10€/istekoht (90x90cm), sealhulgas seljatoed ja käepidemed.

Tekstiilkattega istumisosaga tugitool (köögitool, söögilaua tool) 5€
Tugitool al 15€
Tumba al 10€
Madrats al 15€
Kattemadrats al 15€
Madalakarvaline vaip al 7€ m2
Diivan al 40€


Veidi võivad neid hindu muuta peale mööblieseme suuruse ka muud erinevad nüansid (määrdumuse aste, detailide eraldamise võimalus, materjal jne )

Täpsema hinnapakkumise saamiseks täitke palun allolev vorm lisades puhastust vajava mööblieseme mõõdud ning fotod ja vastame teile esimesel võimalusel!
Email again: